4 stycznia 2011

Wydział Upowszechniania Zasobów − Kontakt

Kierownik Wydziału
Agnieszka Brodowska
tel. 22 345 37 33
agnieszka.brodowska@ore.edu.pl

Zastępca Kierownika Wydziału
Zuzanna Sikora
tel. 22 345 37 00 wew. 207
zuzanna.sikora@ore.edu.pl
 

Zespół Komunikacji Społecznej

Katarzyna Gańko
tel. 22 345 37 65
katarzyna.ganko@ore.edu.pl

Agata Jarnutowska-Wrzodak
tel. 22 345 37 03
agata.jarnutowska@ore.edu.pl

Monika Pawlewska
tel. 22 345 37 30
monika.pawlewska@ore.edu.pl

Anna Przybysz
tel. 22 570 83 04
anna.przybysz@ore.edu.pl

Ludwika Rutkowska
tel. 22 345 37 33
ludwika.rutkowska@ore.edu.pl

Łukasz Eisenbart
tel. 22 345 37 26
lukasz.eisenbart@ore.edu.pl

Barbara Wałecka
tel. 22 345 37 40
barbara.walecka@ore.edu.pl

Piotr Czajka
tel. 22 345 37 10
piotr.czajka@ore.edu.pl

 

Zespół Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych

Jarosław Piekarz – Kierownik Zespołu
jarosław.piekarz@ore.edu.pl

Mateusz Fijołek
tel. 22 345 37 26
mateusz.fijolek@ore.edu.pl

Konrad Słotwiński
tel. 22 345 37 27
konrad.slotwinski@ore.edu.pl

Marcin Jendrasik
marcin.jendrasik@ore.edu.pl

Michał Biegalski
michal.biegalski@ore.edu.pl

Artur Wyroślak
artur.wyroslak@ore.edu.pl

Robert Czapski
czapski@ore.edu.pl

 

Lokalizacja Zespołu: Al. Ujazdowskie 28

Propozycje i uwagi dotyczące strony

 

 

Idź do góry